sub-info

Rodzaje perforacji oczek – Europerforacja

Perforacja okrągła

Perforacja kwadratowa

Perforacja prostokątna

Perforacja wydłużona

Jako producent różnego rodzaju elementów metalowych, w tym głównie blach, oferujemy produkty z tzw. europerforacją. Jest to standaryzowane i precyzyjne dziurkowanie, które tworzy praktyczny wzór sprawdzający się w wielu zastosowaniach technicznych oraz użytkowych. Europerforacja pozwala na stworzenie perforowanej blachy o równomiernie rozłożonych, identycznych otworach – często bardzo drobnych, mniejszych niż oczka wielu siatek. Dlatego też perforowany materiał nadaje się zarówno do standardowych, jak i bardziej wymagających konstrukcji. Jesteś zainteresowany takiego rodzaju blachą? Zapraszamy do kontaktu oraz omówienia szczegółów zamówienia!


  • europerforacja
     

Charakterystyczne cechy europerforacji

Ten typ otworowania blachy cechuje się określonym rozstawem oczek. Pozwala to nie tylko na wykorzystanie ich w konkretnych celach technicznych, lecz także w realizacji projektów architektonicznych. Otwory są ustawione w prostokątne i trójkątne wzory, tworząc bardzo charakterystyczny układ perforacji. Umożliwia on np. wygodne mocowanie uchwytów na regałach sklepowych, jak również doskonale się prezentuje na balustradach czy osłonach elewacji, jako ściany wiat bądź innych obiektów.

Europerforacja – praktyczne zastosowanie

Produkowane przez nas blachy spełniają normy jakościowe, określające je nie tylko pod względem wytrzymałości, lecz także zgodności ze standardami dziurkowania. Europerforacja charakteryzuje się wysoką precyzją wykonania, co pozwala na wykorzystanie tego typu blach w wielu układach i instalacjach, np. w wentylacji, a także jako elementy obudowy maszyn i urządzeń. Wzór ten stosowany jest również do półek sklepowych, jako sprawdzony system prezentacji produktów (opakowania z zawieszkami itp.). Dlatego europerforacja jest bardzo popularnym i szeroko stosowanym dziurkowaniem blachy metalowej. Przekonaj się, że również u Ciebie znajdzie ona zastosowanie!

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK