sub-info

Perforacja blach – opis wyrobu

Informacje podstawowe

Aby odpowiednio przygotować materiał do różnego rodzaju konstrukcji, trzeba znać dokładne wytyczne. Dlatego też już od samego początku ściśle współpracujemy z klientami. Otrzymujemy projekt oraz zabieramy się do pracy. Perforowanie blach to proces bazujący na precyzyjnych metodach tworzenia otworów w materiale, nacięć czy jego dodatkowej obróbki. W zależności od przeznaczenia projektowanego elementu dopasowujemy jego wymiary, marginesy litego materiału, kształt perforacji blachy czy inne, dodatkowe parametry. Wszystko po to, aby przygotowany przez nas produkt spełniał oczekiwania zamawiającego.

Nasza praca, czyli profesjonalne perforowanie blachy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu materiałów metalowych o różnym przeznaczeniu. Perforacja blach odgrywa natomiast w naszym przedsiębiorstwie kluczową rolę – większość elementów oferowanych naszym klientom jest poddawana właśnie tego rodzaju obróbce. Zajmujemy się wykonywaniem perforacji na blachach różnego typu – nie tylko stalowych, lecz także wykonanych z aluminium czy miedzi. Rodzaj obróbki jesteśmy również w stanie dopasować do własności wymienionych surowców, tak aby spełniały Twoje wymagania.

Poniżej przedstawiliśmy schemat poglądowy arkusza, aby móc zobrazować całość przeprowadzonej usługi. Perforowanie blachy wykonujemy na jej całości, ale z uwzględnieniem marginesów, niezbędnych np. do zamontowania jej na zewnętrznej części budynku lub koniecznych jako stosowne zagięcia. Typowe arkusze perforowanej blachy produkowane są z gładkimi marginesami poprzecznymi i wzdłużnymi.

schemat blachy perforowanej

Perforacja blach według wymagań

Przedstawiony schemat nie jest jedynym, według którego działamy. Istnieje też możliwość wykonywania perforacji wg rysunków klienta oraz arkuszy z pełnym polem perforowania – podczas konsultacji dopasujemy rozmieszczenie otworów i przedstawimy wstępny projekt blachy. Standardowo wszystkie jej arkusze są prostowane po perforacji, dodatkowo oferujemy usługi dalszej obróbki wyrobu, które umożliwiają klientom zakup gotowych podzespołów.

Perforowanie blach to realizacja, którą wykonujemy na zamówienie – zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, który jest możliwy dzięki zastosowaniu najnowszych technologii w zakresie perforowania blach. Czekamy na Twój ruch!

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK