sub-info

Siatka Izola

Siatki

Siatka Izola o sześciokątnych oczkach

Siatki Izola o sześciokątnych oczkach, ocynkowane w całości, są znanym ogólnie produktem, który zachwyca przede wszystkim wszechstronnością zastosowania. Wykorzystuje się je zwłaszcza w zakresie chowu i hodowli zwierząt małych, gdyż oczka siatki izola obliczone są tak, że nawet drobna zwierzyna nie może wymknąć się z ogrodzenia. Nasze siatki Izola są wykonywane z odpornego na działanie czynników zewnętrznych tworzywa, dzięki czemu charakteryzują się zwiększoną trwałością nawet w trudnych warunkach pogodowych.izola

Siatka Izola przydatna w sektorze hodowli i nie tylko

Siatka Izola popularna jest m.in. wśród hodowców ptaków. Działkowcy stosują ją w celu zabezpieczenia się przed drobną, drapieżną zwierzyną i niewpuszczania jej na teren działki. To jednak nie jedyne zastosowanie siatek Izola. Te o sześciokątnych oczkach można wykorzystać także w otulinie z tworzywa sztucznego, zwłaszcza jeśli siatka będzie w kolorze zielonym.


Wysokość
[mm]
Rozpiętość oczek
[mm]
Średnica drutu
[mm]
Zabezpieczenie
antykorozyjne
1000 13 x 13 0.60 Stalowa lub
ocynkowana
w otulinie
16 x 16 0.70
25 x 25 0.90
25 x 25 1.00
Wszystkie sita i siatki izola wykonywane są zgodnie z obowiązującymi normami PN. Istnieje możliwość wykonania wg norm DIN lub zgodnie z projektem klienta. Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane siatkami Izola na użytek prywatny bądź publiczny.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK